Trenutno na vas čaka 2160 ponudb

Magnolia House by the river - Poletni oddih ob reki Kolpi - Mobilna hiška BB2, Gradac, Slovenija - 665 EUR - 5x nočitev v opremljenih mobilnih hiškah "Magnolia BB2" za 2 osebi, Posteljnina in brisače

Magnolia House by the river -...

Magnolia House by the river - Poletni oddih ob reki Kolpi - Mobilna hiška BB2, Gradac, Slovenija - 665 EUR - 5x nočitev v opremljenih mobilnih hiškah "Magnolia BB2" za 2 osebi, Posteljnina in brisače

Rezerviraj za 100,00 €

950,00 €
Cena
30%
Popust
285,00 €
Prihranek

* Ponudba je omejena! Klikni in preveri, ali je še aktivna

665,00 €

Cena že vsebuje DDV

Pripravljam dokument za tiskanje

Loading...

Opis ponudbe


Mobilne hiške se nahajajo v Big Berry resortu, ki se nahaja v čudoviti Beli krajini ob reki Kolpi v Sloveniji. Hiška je polno opremljena in ima neposreden dostop do reke Kolpe!


Mobilna hišica Magnolia BB2 (34 m2) lahko sprejme največ 2 osebi. Hiška je klimatizirana in opremljena s spalnica s posteljo 200 x 200cm, kopalnico s tušem in WC, osrednjim prostorom s kavčem in polno opremljeno kuhinjo, s hladilnikom in zamrzovalnikom, pomivalnim strojem, mikrovalovno pečico ter pametno televizijo. V hiško je možno namestiti otroško posteljico.

Uživate lahko tudi na veliki pokriti terasi, z mizo s stoli, žarom in prostorom za druženje ter masažno kadjo (proti doplačilu). Vse hiške imajo pogled na reko Kolpo.

Lokacija

Primostek 50
8332
Slovenija

Partnerska ponudba - MEGABON.eu | Prikaži vse ponudbe

Morda vas zanima tudi...


Komentarji

Delite z ostalimi svoje mnenje in izkušnje o ponudbi »Magnolia House by the river - Poletni oddih ob reki Kolpi - Mobilna hiška BB2, Gradac, Slovenija - 665 EUR - 5x nočitev v opremljenih mobilnih hiškah "Magnolia BB2" za 2 osebi, Posteljnina in brisače«