Trenutno na vas čaka 19785 ponudb

SONČNI BRAČ DO KONCA JUNIJA: do 60% popusta na dalmatinske počitnice pri rojaku Slovencu. V novih Apartmajih Janez na Braču, le streljaj od morja, boste V DVOJE bivali že od 24€ naprej (vrednost 60€)!

SONČNI BRAČ DO KONCA JUNIJA: do 60% popusta na dalmatinske počitnice pri rojaku Slovencu. V novih Apartmajih Janez na Braču, le streljaj od morja, boste V DVOJE bivali že od 24€ naprej (vrednost 60€)!

60%
Popust

Ponudba je že potekla

Cena že vsebuje DDV

Pripravljam dokument za tiskanje

Loading...

Opis ponudbe


KAJ ZAJEMA DANAŠNJA PONUDBA?

  • Apartma za 2 osebi do 20.6 = 24€/dan; od 20.6. do 30.6. =30€/dan(vrednost 60€)
  • Apartma za 4  osebe do 30.6. = 40€/dan (vrednost 100€)

Prvi pravi poletni  sončni žarki so  številnim prepričljivo najlepši letni čas, ki pa ima zagotovo še poseben čar, če ga preživimo na verjetno najlepšem in zagotovo najbolj sončnem jadranskem otoku – na BRAČU.

Nova hiša, v kateri so štirje sodobno opremljeni apartmaji, ima velik parkirni prostor, manjši frizerski salon, na vrtu pa otroške gugalnice. Na dvorišču se nahaja zidani žar za "roštiljado", ki na morju pač ne sme manjkati.

Bivate lahko kolikor dni želite - 1 KUPON VELJA ZA 1 DAN – torej, če se odločite za npr. 7 dni, je potrebno kupiti 7 kuponov!

 


Ta ponudba je žal že potekla

Morda boste vseeno našli kaj zase med našimi predlogi aktivnih ponudb.